Co nabízíme?

 

Moderně vybavené laboratoře

Zkušební a testovací laboratoře EUROSIGNAL, resp. její dvě pracoviště - Laboratoř EMC a Laboratoř KLIMA, jsou nové a moderní laboratoře, vybavené novými, počítači řízenými měřicími systémy a soupravami, které najdete i v jiných, mnohem větších a renomovaných zkušebnách, a to nejen v ČR, ale  i v okolních zemích. Disponují např. dvěmi klimatotechnologickými komorami, z nichž jedna nabízí unikátní vnitřní prostor 27 m3, anebo polobezodrazovou komorou Frankonia pro zkoušky vyzařovaného elektromagnetického rušení a odolností proti VF poli, koukněte do fotogalerie vpravo v tomto okně.

ZTLE disponují samozřejmě i řadou stolních a přenosných testerů, měřicích přístrojů, přípravků, vazebních obvodů, sítí, kleští, antén, teplotních, teplo-vlhkostních a napěťových sond, dataloggeru, a dalšího nezbytného vybavení pro realizaci všech nabízených zkoušek.

Tato výbava ruku v ruce s vysoce kvalifikovaným personálem nám dovoluje provádět zkoušky srovnatelné v rozsahu i kvalitě s nabídkou renomovaných českých i mezinárodních zkušeben.

 

Navštive naší fotogalerii (ve sloupku vpravo), a jestli nevěříte, přijďte, a přesvědčte se!

 

zpět