Co nabízíme?

 

Moderně vybavené laboratoře

Zkušební a testovací laboratoře EUROSIGNAL, resp. její dvě pracoviště - Laboratoř EMC a Laboratoř KLIMA, jsou nové a moderní laboratoře, vybavené novými, počítači řízenými měřicími systémy a soupravami, které najdete i v jiných, mnohem větších a renomovaných zkušebnách, a to nejen v ČR, ale  i v okolních zemích. Disponují např. dvěmi klimatotechnologickými komorami, z nichž jedna nabízí unikátní vnitřní prostor 27 m3, anebo polobezodrazovou komorou Frankonia pro zkoušky vyzařovaného elektromagnetického rušení a odolností proti VF poli, koukněte do fotogalerie vpravo v tomto okně.

ZTLE disponují samozřejmě i řadou stolních a přenosných testerů, měřicích přístrojů, přípravků, vazebních obvodů, sítí, kleští, antén, teplotních, teplo-vlhkostních a napěťových sond, dataloggeru, a dalšího nezbytného vybavení pro realizaci všech nabízených zkoušek.

Tato výbava ruku v ruce s vysoce kvalifikovaným personálem nám dovoluje provádět zkoušky srovnatelné v rozsahu i kvalitě s nabídkou renomovaných českých i mezinárodních zkušeben.

 

Navštive naší fotogalerii (ve sloupku vpravo), a jestli nevěříte, přijďte, a přesvědčte se!

 

zpět


 

Rychlost, a pružnost, a flexibilitu

Hoří vám termíny?

Nevadí, rádi vám pomůžeme. Zavolejte, třeba hned teď, určitě pro vás najdeme nějaký rozumný termín, i přes značné vytížení našich pracovišť málokdy někoho odmítneme. Naši zákazníci přichází na řadu obvykle do týdne, v exponovaných obdobích (např. před letními prázdninami nebo koncem roku) maximálně do čtrnácti dnů od prvního kontaktu!

 

Nevěřite? Zavolejte!

 

zpět

 


 

Dílčí testy

Neprošli jste zkouškami u renovovaných zkušeben? Nedaří se nalézt vhodné EMC řešení vašeho výrobku?

Nevadí, na takové situace jsme připraveni! U nás totiž můžete donekonečna "laborovat" a zdánlivě neřešitelný problém odladit. Vězměte s sebou vaše vývojáře nebo prostě toho, kdo zná konstrukci a zapojení problematického výrobku a společně budeme hledat vhodné řešení problému. Budeme opakovat dílčí testy ve všech možných variantách zapojení, s různými EMC filtry, ze všech možných úhlů pohledu a variant zapojení HW (ale i SW) a hledat řešení, až problém odstraníme.

 

Nevěříte? Tak zavolejte!

 

zpět

 


 

Garantujeme kvalitu výsledků

Obě pracoviště ZTLE, tj. Laboratoř EMC i Laboratoř KLIMA jsou akreditovýny ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025.

Jistě namítnete, že akreditované zkoušky jsou zkoušky rutinní, podle pevně stanovených normativních pravidel a postupů, které nepřipouští žádné nestandardní činnosti, jakými provádění úprav či laborací zajisté jsou. Ano, v tom máte zcela jistě pravdu.

Ale akrditace není jen o rutinním měření, ona upravuje i všechny ostatní "neměřicí" činnosti laboratoře - např. zajistí, že všechna používaná měřidla a testery jsou pravidelně kalibrovány, nebo hlídá, aby všechny měřicí postupy i používaný měřicí software byly ověřeny, že dávají správné výsledky, tj. že jsou validovány, resp. verifikovány. A také se stará, aby personál laboratoř měl dostačující kvalifikaci a aby si tuto kvalifikaci minimálně udržoval, nejlépe i zvyšoval vhodným vzděláváním, školením atd, atd. Toto "neměřicí" pozadí, tato pravidla a postupy se při laboracích a úpravách zkoušených zařízení zcela jistě uplatní.

Takže nám udělená akreditace ČIA garantuje vám, zákazníkům, že i při neakreditovaných výkonech, které nabízíme, budeme v maximální možné míře využívat akreditovaných postupů a poravidel, čímž zajistíme kvalitu a hlavně opakovatelnost všech našich výsledků.

 

zpět


 

Testování do protokolů

Potřebujete vystavit ES prohlášení o shodě? Potřebujete doložit zákazníkovi parametry svého zařízení? Žádný problém! Vaše zařízení přezkoušíme, otestujem či změříme a výsledky zapracujeme do vyčerpávajícího Protoku o zkoušce, který je pro to jako stvořený. V případě zájmu může být tento protokol i akreditovaný *).

*) ZTLE vydávají akreditované Protokoly o zkoušce pouze u akreditovaných zkoušek.

 

zpět

 


 

Testování bez protokolů

Stačí vám výsledky jen vidět, nebo se spokojíte jen s výpisy z testerů a žádné protokoly nepotřebujete? Pro nás žádný problém a pro vás významná úspora výdajů za testování, resp. za nevydání Protokolu o zkoušce!

Ideální zejména v případě "ladění" parametrů vašeho zařízení.

 

Toto ve fotogalerii nenajdete, tak neváhejte a přijeďte, uvidíte, a budete spokojeni!

 

zpět

 


 

Testování za rozumné peníze

Pokud jste dočetli až sem a nabyli přesvědčení, že vše co nabízíme je sice hezké, ale dle zkušeností odjinud je to pro vás ekonomicky nedostupné, tak se mýlíte. Přestože máme moderní laboratoře s vysoce kvalifikovaným personálem, naše ceny jsou více než příznivé. Nebývá zvykem vyvěšovat na web ceníky, a ani my je zde nemáme. Ale ne proto, že bychom chtěli ceny skrývat, nýbrž proto, že ceníky nemáme. Je to prosté. Účtujeme cenu podle skutečně odpracované doby, a tu nediktujeme my, ale vy, naši zákazníci. Kolik času věnujeme měření pro vás, tolik času vám i naúčtujeme.

Pokud se například podaří problém vyřešit za dopoledne, tj. za 2 - 3 hodiny laborací a měření, což není nic neobvyklého, tak i tolik naleznete ve faktuře.

 

Nevěříte? Tak nás kontaktujte, uvidíte! A určitě se domluvíme.

 

zpět